יום רביעי, 27 מאי, 2020
Home » קידום אתרים » תגית כותרת – Title
תגית כותרת – Title
קרדיט תמונה: searchengineland

תגית כותרת – Title

תגית כותרת (Title) נמצאת בחלק ה- head של הדף, ומתארת בקצרה את נושא דף האינטרנט. כותרת זו מוצגת בראש הדף, בחלקו העליון. במרבית המקרים תוכן זה מוצג ככותרת הדף בתוצאות מנוע החיפוש, ומסייעת לגולש להבין את נושא הדף והרלוונטיות לביטוי המפתח שהקליד.

תגית כותרת Title

מהי הדרך הנכונה לכתוב תגית כותרת Title?

שימוש נכון בתגיות הכותרות באתר יכול אף לסייע לכם בצורה משמעותית למשוך גולשים לאתר ממנועי החיפוש. כותרת איכותית יכולה לקבוע האם גולש ייכנס לאתר שלכם או של מתחרה. עקבו אחר ההוראות הבאות על מנת להכין תגיות כותרת בצורה האופטימלית, ובנוסף היכנסו בכלי מנהל האתרים לדף שיפורי HTML למציאת הבעיות השונות שגוגל אבחנה באתר במהלך סריקתו.

  • לכל דף באתר צריכה להיות כותרת Title
  • לכל דף צריכה להיות כותרת ייחודית משלו, הימנעו מכותרות כלליות שחוזרות על עצמן במספר דפים
  • הכותרת צריכה להיות תיאורית ותמציתית (כותרות ארוכות מדי יקטעו כאשר יופיעו בתוצאות מנועי החיפוש)
  • אסור להעמיס רשימה של ביטויי מפתח. שימוש יתר במילות מפתח יכול להיראות ספאמי גם לגולשים וגם למנועי החיפוש
  • מומלץ לבחור ביטוי מפתח אחד המתאר בצורה הטובה ביותר את הדף ואותו לשים בכותרת (השתמשו בכלי בדיקת נפחי חיפוש Adwords של גוגל למציאת הביטוי שיניב את התנועה הגדולה ביותר לדף הרלוונטי, כמובן שביטוי זה חייב להיות באמת נושא הדף, ולא סתם מילה לא קשורה שיש לה הרבה חיפושים)
  • ניתן לשלב בכל כותרת גם את שם החברה, כאשר ביטוי המפתח יופיע ראשון ולאחריו שם החברה, למשל: 'מיטות נוער – איקאה'

תגובות הגולשים

תגובות הגולשים

תגית כותרת (Title) נמצאת בחלק ה- head של הדף, ומתארת בקצרה את נושא דף האינטרנט. כותרת זו מוצגת בראש הדף, בחלקו העליון. במרבית המקרים תוכן זה מוצג ככותרת הדף בתוצאות מנוע החיפוש, ומסייעת לגולש להבין את נושא הדף והרלוונטיות לביטוי המפתח שהקליד. מהי הדרך הנכונה לכתוב תגית כותרת Title? שימוש נכון בתגיות הכותרות באתר יכול אף לסייע לכם בצורה משמעותית למשוך גולשים לאתר ממנועי החיפוש. כותרת איכותית יכולה לקבוע האם גולש ייכנס לאתר שלכם או של מתחרה. עקבו אחר ההוראות הבאות על מנת להכין תגיות כותרת בצורה האופטימלית, ובנוסף היכנסו בכלי מנהל האתרים לדף שיפורי HTML למציאת הבעיות השונות שגוגל…

Review Overview

Summary : כמה המידע בדף זה עזר לך?

User Rating: 4.82 ( 3 votes)
0

About מערכת Mind Share

מכללת Mind Share, המכללה הוירטואלית הראשונה מסוגה בישראל למקצועות השיווק באינטרנט, הוקמה במטרה לחלוק את הידע העצום בתחום הולך ומתפתח זה עם כל מי שרוצה ללמוד באווירה כיפית ובחינם, עם היכולת לשלוט בעצמך בקצב הלימוד, בלי הגבלות זמן, מכל מקום בעולם.

נשמח לשמוע את דעתך בנושא

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות החובה מסומנים בכוכבית *

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

קורס קידום אתרים
בקרו אותנו ב-Google+‎